Montessori Liberec

Aktuality

Aktuality

Kontaktní formulář

V poslední době nefungoval na našich stránkách kontaktní formulář, proto k nám nedorazily mnohé zprávy od zájemců o naše programy. Nevíme přesně, jak dlouho problém trval, chvíli trvalo, než jsme si ho všimli. Nyní je již vše napraveno.
Pokud jste mezi těmi, komu jsme neodpověděli na zprávu z kontaktního formuláře, bylo to zcela jistě způsobeno tímto problémem, protože na zprávy vždy nejpozději do týdne odpovídáme.
Pokud váš zájem trvá, prosím, ozvěte se nám znovu.
Velmi se omlouváme za vzniklé komplikace. (19. 2. 2024)

 

Hledáme nového kolegu / kolegyni

Pro naši mateřskou školu hledáme:

– novou kolegyni / nového kolegu – pedagoga plynule hovořícího anglicky nebo rodilého mluvčího, který by byl schopen pracovat a komunikovat i s malými dětmi přirozeně v angličtině. Možnost plného úvazku nebo částečného úvazku. Nástup podle dohody (ihned na částečný úvazek, nebo od začátku příštího školního roku, tzn. od 26. 8. 2024).

– studenta/ku VŠ nebo jiného zájemce o malý úvazek pro vykrývání případných absencí našich pedagogů a asistentů. Ideální je student/ka pedagogického směru, nebo jiný zájemce se zkušeností či chutí pracovat s malými dětmi. Schopnost komunikace v angličtině nebo alespoň pasivní znalost aj je výhodou. Nutná je flexibilita, tedy schopnost rychlé reakce, když je potřeba zástup. Možnost malého stálého úvazku.
Nástup ihned.

V případě zájmu nás kontaktujte:
Mgr. Martina Minsterová, martinaminsterova@seznam.cz, tel. 605 422 554